Yapraklı Belediyesi

Mevlid-i Nebi Haftası Açılış Programı

Belediyemizden Haberler

Mevlid-i Nebi Haftası Açılış Programı

Alemlere rahmet olarak gönderilen sevgililer sevgilisi Peygamber-i Zişan efendimize salat ve selam olsun. Sevgili Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S.a.v)'in Dünyayı şereflendirdiği 1447. yıldönümünü ifade eden Mevlid-i Nebi Haftası açılış programı İlçemiz Etkinlik Merkezinde Ilçe Kaymakamımız Mustafa Emre KILIÇ , Belediye Başkanımız Ali HASEKİOĞLU , Ilçe Müftümüz Ömer Faruk KIVRAK , Daire Amirleri , Hocalarımız , Belediye Personelimiz ,Hanımeli Derneği ve halkımızın da katılımıyla gerçekleştirildi.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Sultan 2. Abdülhamid Han

Vefatının 101. sene-i devriyesinde Sultan #AbdülhamidHan’ı rahmetle ve minnetle anıyorum. 
Doğru bildiği yoldan ayrılmayarak Devlet-i Aliyye’nin şeref ve izzetine halel getirmeyen Ulu Hakan Cennetmekan Sultan 2. Abdülhamid Han.

DEVAMI

Belediyemiz Yazılım Sistemleri

Belediyemiz Halkımızın İşlemleri Konusunda Daha İyi Bir Hizmet Vermek İçin Bilişim, Yazılım ve Otomasyon Sistemlerindeki Yatırımlarına Devam Ediyor.Belediye Başkanımız Ali HASEKİOĞLU'nun Önderliğin'de ve Teşvikiyle, Bilgisayar Mühendisi M.Furkan BALTA'nın Kodlama ve Çalışmalarıyla Belediyemiz Kurum içi Yazılım Otomasyon Sistemi Devreye Girmiştir.Hayırlı Olsun.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Ali HASEKİOĞLU
Yapraklı Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  •  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
  • Mevlid-i Nebi Haftası Açılış Programı

Videolar

  • MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI AÇILIŞ PROGRAMI